Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Web Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Web Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është Web Development?

Web development is the process of designing and building websites. Web developers use programming languages, software, and tools to create everything you see on a website, from text and images to videos, apps and games. You may need to hire a web developer if you want to build a site of your own or add features to an existing site.
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni a Web Developer

Find a Web Developer on Freelancer.com to build your website or web application. They can create the front and back end of webpages, customise scripts and provide secure hosting solutions.

Punëso Web Developers

Avatariverified.svg Elite Information Tech
Web Developer
$20 për orë
4,9 (6292 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg SYNET
Web Developer
$20 për orë
4,7 (4128 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg flyerEXPERT
Web Developer
$15 për orë
4,9 (3580 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Rajat C.
Web Developer
$35 për orë
4,9 (3105 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg SATNAM WEBTECH
Web Developer
$8 për orë
4,8 (2425 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Emdyarts
Web Developer
₹15 për orë
4,9 (2200 punë)
Shihni Profilin
Avatari Technospike IT Solutions
Web Developer
$20 për orë
4,8 (2061 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Smartinfosys
Web Developer
$21 për orë
4,8 (2055 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Web Developers
Klientët vlerësojnë Web Developers
4.86 nga 5
from 383 021 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Web Developer

Web development is the process of creating websites for people to use. This requires planning and designing, content creation and implementation, testing, hosting and promoting the website.
Web Development is the process of designing, building and maintaining websites and web applications. In short, it's a series of tasks which when completed, result in an online presence for your business. It encompasses many disciplines including software development, interface design, user experience design and content management. You can find a freelancer for just about any Web-related task. This could be anything from simple copywriting and design to complex app development and backend coding.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Web Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Web Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Web Development
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.8M
66.8M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

System Analysis Monday.com Appian BPM Push Notification Alibaba WPF BuddyPress Metatrader ADO.NET Lotus Notes Roblox Data Warehousing MQTT CSS3 PhpNuke Data Modernization Chrome OS CircuitStudio Test Automation Replit
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.