Find Jobs
Hire Freelancers

Si mund të ndihmojnë biznesin tënd punonjësit e pavarur?Dëshiroj të punësoj një punonjës të pavarur.

Mundësitë janë të pafundme. Ne kemi freelancer-a ekspertë të cilët punojnë në çdo fushë teknike, profesionale dhe kreative të mundshme.

Posto një projekt
Si të punësoni një freelancer
Si të fitosh para duke punuar si freelancer

Zgjidhni nga një pafundësi mundësish

Realizoni gjithçka, pikërisht siç e doni ju. Shndërroni shkëndijën e idesë. tuaj në realitet.
Any sized project

Projekt i çdo madhësie

Realizoni çdo punë. Nga punët më të thjeshta te ato më të ngarkuarat, si projektet me disa faza.
Flexible payment terms

Kushte fleksibël pagese

Paguani freelancer-at tuaj me çmim fiks ose çmim për orë. Çdo gjë e sigurt nga sistemi i Pagesave Milestone.
Diverse talent

Talent i larmishëm

Zgjidhni prej freelancer-ave ekspertë në mbi 1800 grupe aftësish, nga i gjithë globi.
Fillo

Si funksionon?

1. Postoni një projekt ose konkurs

Thjesht postoni një projekt ose konkurs për punën që doni të mbaroni dhe merrni oferta konkurruese nga freelancer-at brenda pak minutave.

2. Zgjidh punonjësin e përkryer të pavarur

Shfleto profilet e punonjësve të pavarur. Bisedo në kohë reale. Krahaso propozimet dhe zgjidh më të mirin. Zgjidh fituesin e projektit dhe punonjësi i pavarur do të fillojë punën.

3. Paguani pasi të jeni të kënaqur

Paguani në mënyrë të sigurt duke përdorur sistemin e Pagesës Milestone. Çlironi pagesat pasi puna të jetë përfunduar dhe ju të jeni 100% të kënaqur.
Posto një projekt

Jini në kontroll. Qëndroni në kontakt.

Përdorni mjetet tona të bashkëpunimit për të punuar në mënyrë efikase me freelancer-in tuaj. Shpërndani dosje, komunikoni në kohë reale, monitoroni progresin, dhe shumë më tepër.
Çat i Drejtpërdrejtë

Çat i Drejtpërdrejtë

Ju mund të komunikoni në kohë reale me freelancer-at tuaj për të bërë pyetje, shpërndarë përshtypje dhe për të marrë përditësime të vazhdueshme mbi progresin e punës tuaj.
Aplikacion Mobile

Aplikacion Mobile

Menaxhoni projektet tuaja me lehtësinë më të madhe. Aplikacioni mobile, e thjeshton maksimalisht bashkëpunimin kur jeni në lëvizje.
Jini në kontroll. Qëndroni në kontakt.

Të mbrojtur dhe të sigurt

Freelancer.com është një komunitet i cili vlerëson besimin dhe sigurinë tuaj si prioritetin tonë parësor. Përfaqësuesit tanë janë në dispozicion 24/7 për t'ju ndihmuar me çdo problematik.
Paguani me siguri

Paguani me siguri

Paguaj në mënyrë të sigurt dhe të mbrojtur në mbi 39 valuta nëpërmjet sistemit tonë të Pagesave Milestone. Bëni pagesat atëherë kur ju jeni të kënaqur me punën.
Suport 24/7

Suport 24/7

Ne jemi gjithmonë këtu për të ndihmuar. Përfaqësuesit tanë janë në dispozicion 24/7 për t'ju ndihmuar me çdo problematik.
Të mbrojtur dhe të sigurt

Çfarë jeni duke pritur?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga punonjës të pavarur të talentuar.
Posto një projekt

Ende nuk je i bindur? Shiko rezultatet!

Këto janë vetëm disa nga gjërat që mund të bëni në Freelancer.com. Për projekte të tjera të kompletuara, vizitoni Vitrinën tonë të Projekteve.
Dizajn logosh
Zbulo më shumë
Dizajn logosh
$30 USD në 1 ditë.
Dizajn Etikete.
Zbulo më shumë
Dizajn Etikete.
$150 USD në 8 ditë.
Dizajn celulari.
Zbulo më shumë
Dizajn celulari.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
50 dollarë USD në 3 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajn Web-i.
Zbulo më shumë
Dizajn Web-i.
$100 USD në 3 ditë.
Shiko më shumë projekte

Ndihmë shtesë

Nuk dini nga t'ia nisni? Shikoni link-et më poshtë:
Si të Punësoni me Freelancer.com
Si të Zgjidhni Ofruesin e Duhur
Këshilla për postimin e projekteve
Pagesa Milestone
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.