A b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z punët

Filtër

Kërkimet e mia të fundit
Filtro sipas:
Buxheti
deri në
deri në
deri në
Lloji
Aftёsitё
Gjuhët
  Shteti i punës
  2,000 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z punët e gjetura, me çmimin EUR
  Kuota për projekt Ka përfunduar left

  Projekti për Visar G. I realizuar me 18.04.2024

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Logo design Ka përfunduar left

  Mujhse jo bhi apne logo design bnwana chahta h km paise me mai bna dunga

  €140 (Avg Bid)
  €140 Oferta mesatare
  2 ofertat
  €28 Oferta mesatare
  1 ofertat

  Projekti im ka te beje me biznesin dhe me deshiren per te punuar per te pas nje te ardhme sa me te person mund te punoje,mjafton pak ambicie vullnet dhe shume ti’a dilni!

  €1382 (Avg Bid)
  €1382 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Davidus K. Ka përfunduar left

  სალამი. მოკლედ, გვაქვს სტარტაპი (რომელიც ჯიტას დაფინანსებით გავაკეთეთ 15K) სამწუხაროდ დიზაინი არც ისე სახარბიელო გამოგვივიდა. ვეძებთ დიზაინერს: რომელიც ააწყობს საიტის ფიზაინს + UX/IU - საც მიხედავს. ბიჯეტი აღნიშნულისთვის არ გვაქვს გამოყოფილი: თუ თანახმა იქნებით შეგვიძლია: 1. განვსაზღვროთ თქვენი წილი კომპანიაში. ან. 2. კომპანიამ აიღოს ვალდებულება შემოსული თანხებით პირველად თქვენი დავალიანება გავისტუმროთ.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Mohamed F. Ka përfunduar left

  help me pls

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Raul B. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Raul B., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kristina D. Ka përfunduar left

  Pershendetje. Doja te pyesja nese keni exp ne photoshop? FLM

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Malba K. Ka përfunduar left

  Pershendetje. Punoni ne design, psh photoshop, etj? Flm

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Vishesh P. Ka përfunduar left

  Hi Vishesh P.,

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Webshop erstellen -- 2 Ka përfunduar left

  dhdhshhsadsdyxyxscfvddcvddvvvx x

  €1861 (Avg Bid)
  €1861 Oferta mesatare
  5 ofertat
  Project for Xheni H. Ka përfunduar left

  Hi Xheni H! Doja te te pyesja per dicka, ne lidhje me Identity verification. Do te krijoj nje milestone ktu :)

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Html,css and js Ka përfunduar left

  responsible I am a lead frontend software engineer and for creating a mobile , web and desktop using different languages and technologies if u r interested just send me a message thank you and good luck applications

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Oferta mesatare
  23 ofertat
  Project for Atea B. Ka përfunduar left

  Ckemi! Te pashe online pasi po shikoja disa profile ktu, dhe me ra ne sy qe ke kte Identity verified. Me ndihmon dot ne dicka?

  €14 (Avg Bid)
  €14 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Donjet S. Ka përfunduar left

  Pershendetje! Une punoj per ni Kompany gjermane dhe na duhet ni C# Developer me kontrat Pune fix. Remote ose on Site Te klienti. A keni interes per ni kontrat Pune? Nese Po ti kisha dergu pershrikimin e punes. Pershendetje nga Gjermanija Bajdin Avdylaj

  €238 (Avg Bid)
  €238 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Shasivar R. Ka përfunduar left

  Pershendetje! Une punoj per ni Kompany gjermane dhe na duhet ni C# Developer me kontrat Pune fix. Remote ose on Site Te klienti. A keni interes per ni kontrat Pune? Nese Po ti kisha dergu pershrikimin e punes. Pershendetje nga Gjermanija Bajdin Avdylaj

  €238 (Avg Bid)
  €238 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €2764 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Ervin S. Ka përfunduar left

  Pershendetje Paskemi dhe shiptare ketu :) Une doja pak ndihme me zabbix per te krijuar nje template per monitorimin e serviceve specifike te pacemaker, per te pare se ne cilin node jane services dhe a kane kaluar nga nje node tjetrin. A me ndihmon dot me kte?

  €38 (Avg Bid)
  €38 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Md Abdur R. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Md Abdur R., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Biplab P. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Biplab P., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Sidrit T. Ka përfunduar left

  Pershendetje Sidrit. Jemi ne kerkim te nje personi me merret me developer, per tu kujdesur per pjesen teknike te nje aplikacioni dhe webi. Nqs je i lire mund te bisedojme ne detaje. Flm Andi

  €2 - €2 / hr
  €2 - €2 / hr
  0 ofertat
  Project for Donald L. -- 2 Ka përfunduar left

  Pershendetje Donald, Kam nje projeke e commerce dhe po kerkoj nje web developer per te, do ishe i interesuar te diskutonim mbi te?

  €829 - €829
  €829 - €829
  0 ofertat
  Project for Donald L. Ka përfunduar left

  Pershendetje Donald, Kam nje projeke e commerce dhe po kerkoj nje web developer per te, do ishe i interesuar te diskutonim mbi te?

  €829 - €829
  €829 - €829
  0 ofertat
  Project for Natyra B. -- 2 Ka përfunduar left

  Përshëndetje Natyra B., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Natyra B. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Natyra B., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Nikolina J. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Nikolina J., Unë vura re profilin tuaj dhe do të doja t'ju ofroja projektin tim. Ne mund të diskutojmë detajet nëpërmjet çatit.

  €46 (Avg Bid)
  €46 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Break fix WO-015177535 Ka përfunduar left

  Name Keshav V Mallathalli, 560056 bangalore

  €7 / hr (Avg Bid)
  Lokale
  €7 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €2 - €2 / hr
  0 ofertat
  Project for Essential S. Ka përfunduar left

  +919057034326 Content me

  €7 - €7
  €7 - €7
  0 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Steenbergen Ka përfunduar left

  gggg uhhghygg tc oof n me uhhcsjuh ju HBO hmmmegcnuist hbr govmy uvhiidfff DC huh yfkv cc

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Diellza R. Ka përfunduar left

  Pershendetje Diellza, Une jam Vullneti, merrem me ndermjetsimin e projekteve ne fushen e financave dhe ITse. Nese ke interes per projekte te ITse, me kontakto ne whatapp. +4915678359148 ose elanxx@hotmailcom Me nderime Vullneti

  €238 (Avg Bid)
  €238 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Ankita P. Ka përfunduar left

  me apka project bahut hi acche se karunga

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Ahmed F. Ka përfunduar left

  kush nahi krna

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kia S. Ka përfunduar left

  show me demo ??? Django

  €92 - €92
  €92 - €92
  0 ofertat
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Karuna S. Ka përfunduar left

  ok telling me

  €92 / hr (Avg Bid)
  €92 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Guri R. Ka përfunduar left

  Guri ppt task

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Md Shofiur R. Ka përfunduar left

  hehehjsjj jsjjsjsh ishbs ishsbv shsiisvv shihvs uhsby.

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Ivan S. -- 2 Ka përfunduar left

  msg me bro

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Suman Y. Ka përfunduar left

  cl me 8333020642

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat

  N/a n/a n/a n/a hdhdhdndndndhdhhdhd

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Oferta mesatare
  5 ofertat
  Project for Tanushree C. Ka përfunduar left

  u done plz help me iam begineer

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  analiza e të dhënave Ka përfunduar left

  Ne jemi duke kërkuar për një daktilografist me përvojë dhe të shpejtë, kjo punë ka të bëjë me shndërrimin e skedarit Doc në PDF

  €2764 - €4607
  €2764 - €4607
  0 ofertat