Công ty thiết kế website uy tín punët

Filtër

Kërkimet e mia të fundit
Filtro sipas:
Buxheti
deri në
deri në
deri në
Lloji
Aftёsitё
Gjuhët
  Shteti i punës
  2,000 công ty thiết kế website uy tín punët e gjetura, me çmimin EUR
  Project for Donjet S. Ka përfunduar left

  Pershendetje! Une punoj per ni Kompany gjermane dhe na duhet ni C# Developer me kontrat Pune fix. Remote ose on Site Te klienti. A keni interes per ni kontrat Pune? Nese Po ti kisha dergu pershrikimin e punes. Pershendetje nga Gjermanija Bajdin Avdylaj

  €238 (Avg Bid)
  €238 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Shasivar R. Ka përfunduar left

  Pershendetje! Une punoj per ni Kompany gjermane dhe na duhet ni C# Developer me kontrat Pune fix. Remote ose on Site Te klienti. A keni interes per ni kontrat Pune? Nese Po ti kisha dergu pershrikimin e punes. Pershendetje nga Gjermanija Bajdin Avdylaj

  €238 (Avg Bid)
  €238 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Sidrit T. Ka përfunduar left

  Pershendetje Sidrit. Jemi ne kerkim te nje personi me merret me developer, per tu kujdesur per pjesen teknike te nje aplikacioni dhe webi. Nqs je i lire mund te bisedojme ne detaje. Flm Andi

  €2 - €2 / hr
  €2 - €2 / hr
  0 ofertat
  Project for Steenbergen Ka përfunduar left

  gggg uhhghygg tc oof n me uhhcsjuh ju HBO hmmmegcnuist hbr govmy uvhiidfff DC huh yfkv cc

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat

  N/a n/a n/a n/a hdhdhdndndndhdhhdhd

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Oferta mesatare
  5 ofertat
  Project for Tanushree C. Ka përfunduar left

  u done plz help me iam begineer

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €184 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Shubham C. Ka përfunduar left

  hi call me shubaham ok

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Nafridah N. Ka përfunduar left

  call me 7058506090 Sachin

  €34 - €34
  €34 - €34
  0 ofertat
  €17 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €8 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €171 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Advytha C. Ka përfunduar left

  ushshhzudhshs

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Arun C. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Arun C., Unë vura re profilin tuaj dhe do të doja t'ju ofroja projektin tim. Ne mund të diskutojmë detajet nëpërmjet çatit.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Glory C. Ka përfunduar left

  contect me 7405575000

  €1 - €1 / hr
  €1 - €1 / hr
  0 ofertat
  Project for Narashimman N. Ka përfunduar left

  Hello bro! Cnt me +91 9962941122

  €339 (Avg Bid)
  €339 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €16 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Zerin T. Ka përfunduar left

  hi me Ajay kukadiya

  €6 / hr (Avg Bid)
  €6 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €55 Oferta mesatare
  1 ofertat

  Tme kthesh nje pergjigje cilen foto te hedh ne instagram flm

  €5 / hr (Avg Bid)
  €5 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kastriot T. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Kastriot,Me fal qe po te shkruaj ketu por une rastesisht e pash proflin e juaj dhe pasi une rishtazi kam hapur llogari ketu ne freelancer pata nje pyetje sa i perket deponimit po me lajmerohen me shume nga Sri Lanka dhe kerkojn deponim per me fillu po e di sa eshte e sigurt se pata rast qe disa llogari veq po kam pervoj bankare por qe nje kohe s'jam tu punu dhe desha me provu prej shpije pasi edhe me konvenon per arsye familjare. Me respekt, Burbuqe Guri

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €7 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Sumra T. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Sumra T., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €218 (Avg Bid)
  €218 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Philip John T. Ka përfunduar left

  sushilkumarsahanisushilkumar@

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €68 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Karunakar T. Ka përfunduar left

  contect me

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Chamikara N. Ka përfunduar left

  Z2VhcmJlc3Q6Ly93ZWJ2aWV3P3RpdGxlPVdBTlQlMjBGUkVFJTIwQ0FTSCUzRiUyMCU3QyUyMFNIQVJFJTIwJTI2JTIwQ09MTEVDVCUyMElUJnVybD1odHRwcyUzQSUyRiUyRm0uZ2VhcmJlc3QuY29tJTJGbW9uZXktYmFnLmh0bWwlM0ZhY3Rpdml0eVJlY29yZElkJTNENjQ4MTk3NDY5OTczMjE0MDAzMiUyNmxhbmclM0RlbiZmaXNzaW9uSWQ9NjQzNjE5NTE0NjE5MjYyOTc2MA==

  €18 (Avg Bid)
  €18 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €276 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €17 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €592 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Klotilda L. Ka përfunduar left

  c kemi , si je ? a ke arrittur te perfundosh ndonje projekt , ja vlen me te vertete te jesh pjese e kesaj faqe , a funksionojne me te vertete keto punet online ? te me falesh per shqetesimin , diten e mire !

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kastriot T. Ka përfunduar left

  Përshëndetje kastriotthaqig, vura re profilin tuaj dhe do doja t’ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollёsitë në çat.

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Proyecto para Jessica C. Ka përfunduar left

  dime si te interesa

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Minh Hoang N. Ka përfunduar left

  hurry help me

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Qubitzz C. Ka përfunduar left

  Pershendetje qubitzz .....

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Qubitzz C. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Qubitzz C., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollёsitё në çat.

  €737 / hr (Avg Bid)
  €737 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Alchemy C. -- 2 Ka përfunduar left

  install check-me

  €37 (Avg Bid)
  €37 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Peter C. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Peter C., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollёsitё në çat.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Just for fun Ka përfunduar left

  T-shits designs

  €936 (Avg Bid)
  €936 Oferta mesatare
  28 ofertat

  Help me

  €86 (Avg Bid)
  €86 Oferta mesatare
  9 ofertat
  Most reading books Ka përfunduar left

  Ne kete projekt fillimisht do jap disa citate t librave me te famshem ne bote , pastaj ato qe kam shkruar vet , dhe se fundmi do te mund te lexoni ate liber qe deshironi ne qfaredo gjuhe .

  €370 (Avg Bid)
  €370 Oferta mesatare
  2 ofertat
  Build a Website Ka përfunduar left

  sdhdfhn dfhfdhf dfgdfhfd dsjn jdfkjk dkjisfj idjkdsvckj dsijvcj dvijsdvj dsivjdj dvjxvjsi svcsmvks sdvijsvij svijsvj sfjisvji scvsxvnk svjdivjdv isvj jisvk c jwvi jsvij

  €140 (Avg Bid)
  €140 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Design a T-Shirt Ka përfunduar left

  projekti im ka lidhje me t shirt per projektimin e tyre

  €20 (Avg Bid)
  €20 Oferta mesatare
  7 ofertat