D e s i g n l o g o punët

Filtër

Kërkimet e mia të fundit
Filtro sipas:
Buxheti
deri në
deri në
deri në
Lloji
Aftёsitё
Gjuhët
  Shteti i punës
  2,000 d e s i g n l o g o punët e gjetura, me çmimin EUR
  Kuota për projekt Ka përfunduar left

  Projekti për Visar G. I realizuar me 18.04.2024

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat

  Projekti im ka te beje me biznesin dhe me deshiren per te punuar per te pas nje te ardhme sa me te person mund te punoje,mjafton pak ambicie vullnet dhe shume ti’a dilni!

  €1383 (Avg Bid)
  €1383 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kristina D. Ka përfunduar left

  Pershendetje. Doja te pyesja nese keni exp ne photoshop? FLM

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Donjet S. Ka përfunduar left

  Pershendetje! Une punoj per ni Kompany gjermane dhe na duhet ni C# Developer me kontrat Pune fix. Remote ose on Site Te klienti. A keni interes per ni kontrat Pune? Nese Po ti kisha dergu pershrikimin e punes. Pershendetje nga Gjermanija Bajdin Avdylaj

  €238 (Avg Bid)
  €238 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Ervin S. Ka përfunduar left

  Pershendetje Paskemi dhe shiptare ketu :) Une doja pak ndihme me zabbix per te krijuar nje template per monitorimin e serviceve specifike te pacemaker, per te pare se ne cilin node jane services dhe a kane kaluar nga nje node tjetrin. A me ndihmon dot me kte?

  €38 (Avg Bid)
  €38 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Donald L. -- 2 Ka përfunduar left

  Pershendetje Donald, Kam nje projeke e commerce dhe po kerkoj nje web developer per te, do ishe i interesuar te diskutonim mbi te?

  €830 - €830
  €830 - €830
  0 ofertat
  Project for Donald L. Ka përfunduar left

  Pershendetje Donald, Kam nje projeke e commerce dhe po kerkoj nje web developer per te, do ishe i interesuar te diskutonim mbi te?

  €830 - €830
  €830 - €830
  0 ofertat
  €2 - €2 / hr
  0 ofertat
  Project for Essential S. Ka përfunduar left

  +919057034326 Content me

  €7 - €7
  €7 - €7
  0 ofertat
  Project for Steenbergen Ka përfunduar left

  gggg uhhghygg tc oof n me uhhcsjuh ju HBO hmmmegcnuist hbr govmy uvhiidfff DC huh yfkv cc

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kia S. Ka përfunduar left

  show me demo ??? Django

  €92 - €92
  €92 - €92
  0 ofertat
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Karuna S. Ka përfunduar left

  ok telling me

  €92 / hr (Avg Bid)
  €92 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Ivan S. -- 2 Ka përfunduar left

  msg me bro

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat

  N/a n/a n/a n/a hdhdhdndndndhdhhdhd

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Oferta mesatare
  5 ofertat
  analiza e të dhënave Ka përfunduar left

  Ne jemi duke kërkuar për një daktilografist me përvojë dhe të shpejtë, kjo punë ka të bëjë me shndërrimin e skedarit Doc në PDF

  €2765 - €4609
  €2765 - €4609
  0 ofertat
  Project for Kanika S. Ka përfunduar left

  iffti5teityrytisjtgeykagerulylrayrrysgdgtksidgafjwryliewtryewti

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Lekan D. Ka përfunduar left

  Heyy mail me , (Removed by Freelancer.com Admin)

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €184 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €9 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kalidas S. Ka përfunduar left

  sir essay job me

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Mostafa S. Ka përfunduar left

  LIND dashboard

  €92 (Avg Bid)
  €92 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Petar G. Ka përfunduar left

  pozdrav, kontaktiraj me na telegram @norah365

  €95 (Avg Bid)
  €95 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Nafridah N. Ka përfunduar left

  call me 7058506090 Sachin

  €34 - €34
  €34 - €34
  0 ofertat
  Project for Gleni L. Ka përfunduar left

  Pershendetje Glen. Jam e interesuar per ndihmen tuaj ne SQL. Do te me duhet ndihma jote ne nje provim neser. A mundeni te me ndihmoni me nje shume prej 10 euro per 1 or e gjysem?

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €92 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €627 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Naina D. Ka përfunduar left

  ping me 7732927401

  €7 - €7
  €7 - €7
  0 ofertat

  EDIT: Please ignore the pricing I chose, I am looking to agree either a monthly ongoing retainer or a per site cost but that is too difficult to gauge without actually speaking with you. Hello, I have my own little business creating and building brands for clients. I have been offering a 360 service including branding, graphics, websites, social media and top level conceptualisation of companies, services and products as a whole and seems to be going well but I am only one person and starting feel swamped. I am starting to think about trying to turn my business into an agency of sorts and am looking to extend my team and improve the quality of my service / output.l which in term would also allow me to start to take on a more overarching creat...

  €14 / hr (Avg Bid)
  €14 / hr Oferta mesatare
  16 ofertat
  Project for Yudhishthir S. Ka përfunduar left

  zhndneidhshrnnr

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Chandrasekhar G. Ka përfunduar left

  hello Chandra Shekhar ji

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Nikita S. Ka përfunduar left

  pushpendra

  €7 / hr (Avg Bid)
  €7 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Lisa L. Ka përfunduar left

  hire me oleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  €62 (Avg Bid)
  €62 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Paresh D. Ka përfunduar left

  paresh hi I'm ALPESHKUMAR

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Albert S. Ka përfunduar left

  ckemi albert kam nje project ne form detyrash ne probability and statistic mendon se mund

  €37 (Avg Bid)
  €37 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Sarmad S. Ka përfunduar left

  Ramesh meena

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Klaudia L. Ka përfunduar left

  pershendetje cfar pune beni ketu?

  €238 (Avg Bid)
  €238 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €27 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Shourav S. -- 2 Ka përfunduar left

  abar taka dite ashlam

  €46 (Avg Bid)
  €46 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €46 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €10 Oferta mesatare
  1 ofertat