Mi proyecto es una pagina web dise�ada como una revista dirigida al publico femenino la cual debe punët

Filtër

Kërkimet e mia të fundit
Filtro sipas:
Buxheti
deri në
deri në
deri në
Lloji
Aftёsitё
Gjuhët
  Shteti i Punës
  10,087,831 mi proyecto es una pagina web dise�ada como una revista dirigida al publico femenino la cual debe punët e gjetura, me çmimin EUR
  €30 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat

  Helô me help

  €13 / hr (Avg Bid)
  €13 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €3 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €16 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  modelado 3d Ka përfunduar left

  mdelado 3d arqitectira y controns

  €22 (Avg Bid)
  €22 Oferta mesatare
  1 ofertat
  androidproject Ka përfunduar left

  Biteshare for health diet project

  €120 (Avg Bid)
  €120 Oferta mesatare
  6 ofertat
  €8 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Xiaoming Y. Ka përfunduar left

  GJ htur hk

  €7 (Avg Bid)
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat

  Projekti ne fjale,ka te beje me ate qe cdo dite degjojme,per Konfliktet dhe menyren e parandalimit te tyre

  €251 - €753
  €251 - €753
  0 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat

  I need someone in Tirana to visit several shopping malls and send me some pictures and information. More info after I award the project. It will be one off visit, and not more than 10 pictures. Kam nevojë për dikë në Tiranë për të vizituar disa qendra tregtare dhe për të më dërguar disa fotografi dhe informata. Më shumë informa...

  €23 (Avg Bid)
  €23 Oferta mesatare
  4 ofertat
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Dharmeshkumar G. Ka përfunduar left

  Hi Dharmeshkumar G., Wipe App 2/2

  €108 (Avg Bid)
  €108 Oferta mesatare
  1 ofertat

  Hello Dharmeshkumar G., app in Appstore.

  €96 (Avg Bid)
  €96 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Projeto para Diamantis F. Ka përfunduar left

  ahdididjdhshd

  €26 / hr (Avg Bid)
  €26 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Tracersa Ka përfunduar left

  ggjghfgjitufhfj

  €74 (Avg Bid)
  €74 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Amit S. Ka përfunduar left

  Anish Kumar singh

  €7 (Avg Bid)
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat

  ka disa dite qe kemi pak problem me iptv

  min €43 / hr
  min €43 / hr
  0 ofertat
  Project for Regan S. Ka përfunduar left

  Pershendetje Regan, une jam Elona, jetoj ne Kanada dhe pashe qe ofron disa sherbime ne freelancer per te cilat doja te bisedoja. Si mund te komunikojme?

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Milan S. Ka përfunduar left

  shishupal lodhi

  €7 (Avg Bid)
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for sameer10726 Ka përfunduar left

  Trust me I'm a fast learner

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Cloud Web Labs Ka përfunduar left

  keshavhhhhhh

  €120 / hr (Avg Bid)
  €120 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Oleg B. Ka përfunduar left

  I'm Ahmed Tashin. I am web proggramer

  €866 / hr (Avg Bid)
  €866 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €558 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Klotilda L. Ka përfunduar left

  c kemi , si je ? a ke arrittur te perfundosh ndonje projekt , ja vlen me te vertete te jesh pjese e kesaj faqe , a funksionojne me te vertete keto punet online ? te me falesh per shqetesimin , diten e mire !

  €217 (Avg Bid)
  €217 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €26 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat

  JASHVEERSAINI

  €12 / hr (Avg Bid)
  €12 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Robert N. Ka përfunduar left

  [identifikohuni për të parë adresën URL] ... .

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  dj anubhav -- 2 Ka përfunduar left

  anubhav pandit jalpura

  €95 (Avg Bid)
  €95 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Razia S. Ka përfunduar left

  radhaswami comiunikation

  €31 - €31 / hr
  €31 - €31 / hr
  0 ofertat

  jhshhev db fjgjdnsjhdbd

  €7 (Avg Bid)
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for sanketshin111 Ka përfunduar left

  me aap ko jam rate me acha kaam kar ke dunga

  €7 (Avg Bid)
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €173 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for dworker88 Ka përfunduar left

  shishupal pandit

  €8 (Avg Bid)
  €8 Oferta mesatare
  3 ofertat
  me ndertoni nje app ndroid. Ka përfunduar left

  me pelqente ndertoj nje app per adroid per femi ,qe te mund te mesojme gjuhe te huaja sa me shume

  €292 / hr (Avg Bid)
  €292 / hr Oferta mesatare
  5 ofertat
  €8 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €3 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Diamantis F. Ka përfunduar left

  hi i mahesh

  €7 (Avg Bid)
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat

  Tyre Retreads Machine & Matrix work.

  €267 (Avg Bid)
  €267 Oferta mesatare
  24 ofertat
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €8 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €8 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Muhammad J. Ka përfunduar left

  Hi Muhammad J., plz help me

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for theDesignerz Ka përfunduar left

  Përshëndetje theDesignerz, vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollёsitë në çat.

  €217 (Avg Bid)
  €217 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €173 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €130 Oferta mesatare
  1 ofertat