Página da web não disponívela página da web localizada em content com android htmlfileprovider storage sdcard0 download b js punët

Filtër

Kërkimet e mia të fundit
Filtro sipas:
Buxheti
deri në
deri në
deri në
Lloji
Aftёsitё
Gjuhët
  Shteti i punës
  2,000 página da web não disponívela página da web localizada em content com android htmlfileprovider storage sdcard0 download b js punët e gjetura, me çmimin EUR
  Aprender js Ka përfunduar left

  Un profesor que me enseñe jaavscript

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Oferta mesatare
  4 ofertat
  Project for Raul B. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Raul B., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Vishesh P. Ka përfunduar left

  Hi Vishesh P.,

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Html,css and js Ka përfunduar left

  responsible I am a lead frontend software engineer and for creating a mobile , web and desktop using different languages and technologies if u r interested just send me a message thank you and good luck applications

  €17 / hr (Avg Bid)
  €17 / hr Oferta mesatare
  23 ofertat
  Project for Atea B. Ka përfunduar left

  Ckemi! Te pashe online pasi po shikoja disa profile ktu, dhe me ra ne sy qe ke kte Identity verified. Me ndihmon dot ne dicka?

  €14 (Avg Bid)
  €14 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €2765 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Biplab P. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Biplab P., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Natyra B. -- 2 Ka përfunduar left

  Përshëndetje Natyra B., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Natyra B. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Natyra B., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €18 (Avg Bid)
  €18 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Steenbergen Ka përfunduar left

  gggg uhhghygg tc oof n me uhhcsjuh ju HBO hmmmegcnuist hbr govmy uvhiidfff DC huh yfkv cc

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Ankita P. Ka përfunduar left

  me apka project bahut hi acche se karunga

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Build a website Ka përfunduar left

  probudi me da ppitam te kako mogu od nevjere da te pustim kraj sebe

  €360 (Avg Bid)
  €360 Oferta mesatare
  18 ofertat

  N/a n/a n/a n/a hdhdhdndndndhdhhdhd

  €22 / hr (Avg Bid)
  €22 / hr Oferta mesatare
  5 ofertat
  €184 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Xhengiz B. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Xhenga, Kam vërejtur profilin tuaj dhe do të doja t'ju ndihmoja në mirëmbajtjen e rrjeteve sociale nëse keni nevojë? Ju Lutem më Kontaktoni?!

  €190 (Avg Bid)
  €190 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Rati P. Ka përfunduar left

  kya kara na humko shumaj nahi aa rahi hai

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €72 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Nafridah N. Ka përfunduar left

  call me 7058506090 Sachin

  €34 - €34
  €34 - €34
  0 ofertat
  €17 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Sappy B. Ka përfunduar left

  me aap ka kaam kar dunga bhai

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €8 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €10 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Lojë ios/android Ka përfunduar left

  Kërkoj një programator për zhvillupimin e një loje android/ios

  €334 (Avg Bid)
  €334 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Karicke P. Ka përfunduar left

  .plz help me

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Andreu B. Ka përfunduar left

  Te reintegro

  €18 / hr (Avg Bid)
  €18 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Onlinesupport Ka përfunduar left

  Ne bëjme mbeshtetje për cdo problem me Smartfonat Android

  €19 / hr (Avg Bid)
  €19 / hr Oferta mesatare
  5 ofertat
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Ruchi B. Ka përfunduar left

  help me plzzzz

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €4 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Narashimman N. Ka përfunduar left

  Hello bro! Cnt me +91 9962941122

  €339 (Avg Bid)
  €339 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Mahesh B. Ka përfunduar left

  Hi Mahesh,

  €12 (Avg Bid)
  €12 Oferta mesatare
  1 ofertat
  My Website Ka përfunduar left

  Hello, Web Developers Html/Css/Js

  €18 (Avg Bid)
  €18 Oferta mesatare
  2 ofertat
  Project for Ritu B. Ka përfunduar left

  tanveer pasha

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Rajeev B. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Rajeev B., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Nasrin Begum P. Ka përfunduar left

  hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hire me

  €6 (Avg Bid)
  €6 Oferta mesatare
  1 ofertat

  Mir Dita Ardian, A je i interesum me ma programue nje App per nje Firm të ndertim-Kopshtit për iOS Edhe Android e cilla të jet e lidhun me Webfaqe. Per mashum informata mund të bisedojm ne Telefon. A ki provoj ne ket Fush. Ndershem Nazmi

  €7 (Avg Bid)
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Ori O. Ka përfunduar left

  Hi Ori O., une jam Arben Moko, punoje per portalin kemi parashikuar te bejme disa ndryshime dhe ju keni eksperience ne vbulletin, a mund te pijme nje kafe ne Tirane? I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Edmirjano P. Ka përfunduar left

  o me nona

  €230 (Avg Bid)
  €230 Oferta mesatare
  1 ofertat
  programisti Ka përfunduar left

  me shemidzlia videos damontajeba da ase shem deg shemidlia amochra chasma da ase shemdeg

  €63 (Avg Bid)
  €63 Oferta mesatare
  1 ofertat

  ...Wordpress. Abbiamo tutti i contenuti (testo, foto e una bozza di logo). Quello di cui ho bisogno è: - installare Wordpress in italiano su un dominio da noi aperto; - installare il tema e i vari plug-in da noi consigliati; - ci potranno essere eventuali suggerimenti sul come usare temi e plug-in da noi consigliati; - eventualmente migliorare o creare un logo; - posizionare il logo nella testata del sito; - realizzare la "home page" selezionando il miglior testo e le migliori foto con scorrimenti automatici (slide); - realizzare la pagina "azienda" in cui ci saranno testi e foto che spiegano la storia dell'azienda; - realizzare la pagina "prodotti" e/o "servizi" in cui ci saranno testi e foto che spiega...

  €103 (Avg Bid)
  €103 Oferta mesatare
  5 ofertat
  Project for Arsen P. Ka përfunduar left

  hei a je shqiptar?

  €1907 (Avg Bid)
  €1907 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Chamikara N. Ka përfunduar left

  Z2VhcmJlc3Q6Ly93ZWJ2aWV3P3RpdGxlPVdBTlQlMjBGUkVFJTIwQ0FTSCUzRiUyMCU3QyUyMFNIQVJFJTIwJTI2JTIwQ09MTEVDVCUyMElUJnVybD1odHRwcyUzQSUyRiUyRm0uZ2VhcmJlc3QuY29tJTJGbW9uZXktYmFnLmh0bWwlM0ZhY3Rpdml0eVJlY29yZElkJTNENjQ4MTk3NDY5OTczMjE0MDAzMiUyNmxhbmclM0RlbiZmaXNzaW9uSWQ9NjQzNjE5NTE0NjE5MjYyOTc2MA==

  €18 (Avg Bid)
  €18 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €277 Oferta mesatare
  1 ofertat