Pós graduaçaõ uerj de corel e photoshop punët

Filtër

Kërkimet e mia të fundit
Filtro sipas:
Buxheti
deri në
deri në
deri në
Lloji
Aftёsitё
Gjuhët
  Shteti i punës
  2,000 pós graduaçaõ uerj de corel e photoshop punët e gjetura, me çmimin EUR

  Projekti im ka te beje me biznesin dhe me deshiren per te punuar per te pas nje te ardhme sa me te person mund te punoje,mjafton pak ambicie vullnet dhe shume ti’a dilni!

  €1408 (Avg Bid)
  €1408 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kristina D. Ka përfunduar left

  Pershendetje. Doja te pyesja nese keni exp ne photoshop? FLM

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Malba K. Ka përfunduar left

  Pershendetje. Punoni ne design, psh photoshop, etj? Flm

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Vishesh P. Ka përfunduar left

  Hi Vishesh P.,

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Donjet S. Ka përfunduar left

  Pershendetje! Une punoj per ni Kompany gjermane dhe na duhet ni C# Developer me kontrat Pune fix. Remote ose on Site Te klienti. A keni interes per ni kontrat Pune? Nese Po ti kisha dergu pershrikimin e punes. Pershendetje nga Gjermanija Bajdin Avdylaj

  €242 (Avg Bid)
  €242 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €2817 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Ervin S. Ka përfunduar left

  Pershendetje Paskemi dhe shiptare ketu :) Une doja pak ndihme me zabbix per te krijuar nje template per monitorimin e serviceve specifike te pacemaker, per te pare se ne cilin node jane services dhe a kane kaluar nga nje node tjetrin. A me ndihmon dot me kte?

  €38 (Avg Bid)
  €38 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Biplab P. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Biplab P., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €235 (Avg Bid)
  €235 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €2 - €2 / hr
  0 ofertat
  Project for Essential S. Ka përfunduar left

  +919057034326 Content me

  €7 - €7
  €7 - €7
  0 ofertat
  Project for Ankita P. Ka përfunduar left

  me apka project bahut hi acche se karunga

  €2 / hr (Avg Bid)
  €2 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kia S. Ka përfunduar left

  show me demo ??? Django

  €94 - €94
  €94 - €94
  0 ofertat
  €8 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Karuna S. Ka përfunduar left

  ok telling me

  €94 / hr (Avg Bid)
  €94 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Migracion de koha Ka përfunduar left

  Migrar koha de un servidor a otro

  €127 (Avg Bid)
  €127 Oferta mesatare
  2 ofertat
  Project for Ivan S. -- 2 Ka përfunduar left

  msg me bro

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  analiza e të dhënave Ka përfunduar left

  Ne jemi duke kërkuar për një daktilografist me përvojë dhe të shpejtë, kjo punë ka të bëjë me shndërrimin e skedarit Doc në PDF

  €2817 - €4695
  €2817 - €4695
  0 ofertat
  Project for Kanika S. Ka përfunduar left

  iffti5teityrytisjtgeykagerulylrayrrysgdgtksidgafjwryliewtryewti

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Rati P. Ka përfunduar left

  kya kara na humko shumaj nahi aa rahi hai

  €7 (Avg Bid)
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €9 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kalidas S. Ka përfunduar left

  sir essay job me

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Mostafa S. Ka përfunduar left

  LIND dashboard

  €94 (Avg Bid)
  €94 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €94 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €638 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Yudhishthir S. Ka përfunduar left

  zhndneidhshrnnr

  €1 / hr (Avg Bid)
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €10 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Karicke P. Ka përfunduar left

  .plz help me

  €20 / hr (Avg Bid)
  €20 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Nikita S. Ka përfunduar left

  pushpendra

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Albert S. Ka përfunduar left

  ckemi albert kam nje project ne form detyrash ne probability and statistic mendon se mund

  €38 (Avg Bid)
  €38 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €9 - €9
  0 ofertat
  €7 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Sarmad S. Ka përfunduar left

  Ramesh meena

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €27 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Shourav S. -- 2 Ka përfunduar left

  abar taka dite ashlam

  €47 (Avg Bid)
  €47 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €47 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €10 Oferta mesatare
  1 ofertat
  €1 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €10 - €10
  0 ofertat
  Project for Poonam S. Ka përfunduar left

  hyuhhjhiu uhh uijj 8iu

  €8 / hr (Avg Bid)
  €8 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €103 Oferta mesatare
  1 ofertat

  dejbndjednbejHi ejidjeidjeidjeidjeideji

  €9 / hr (Avg Bid)
  €9 / hr Oferta mesatare
  1 ofertat
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat
  Project for Kevin S. Ka përfunduar left

  Përshëndetje Kevin S., vura re profilin tuaj dhe do doja t'ju ofroja projektin tim. Mund të diskutojmë hollësitë në çat.

  €9 (Avg Bid)
  €9 Oferta mesatare
  1 ofertat