Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
marcocagnina

MIFRI - Logo Creation

MIFRI - Logo Creation

M
Marco C.
@marcocagnina
5,0 (4 përshtypje)
3,4
M
Marco C.
@marcocagnina
5,0 (4 përshtypje)
3,4
4x3-1720447-logo-mifri-2.png4x3-1720447-logo-mifri-2.pnglogo.jpglogo.jpgmifri-logo-proposal.jpgmifri-logo-proposal.jpg
Project consisted on creating a logo for a clothes company named 'Mifri'. The logo should have also fitted in labels which was what I did in the preview. I chose to use bright colours to make the logo look modern and young.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

M
Marco C.
@marcocagnina
5,0 (4 përshtypje)
3,4
M
Marco C.
@marcocagnina
5,0 (4 përshtypje)
3,4
Punësoni Marco C.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
graphic design
logo design
corporate identity
ecommerce
illustrator
photoshop
adobe photoshop
brand identity
adobe illustrator
logo design and branding
9 qer 2021
Marco C.
@marcocagnina
5,0 (4 përshtypje)
3,4
Marco C.
@marcocagnina
5,0 (4 përshtypje)
3,4
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection