Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
ahmedshafiqqq

Website Design for an African NGO

Website Design for an African NGO

Avatari i Përdoruesit
Shakeel A.
@ahmedshafiqqq
5,0 (8 përshtypje)
4,6
Avatari i Përdoruesit
Shakeel A.
@ahmedshafiqqq
5,0 (8 përshtypje)
4,6
4x3-1728306-33usd1day.png4x3-1728306-33usd1day.png
This project was a WordPress website design from scratch for an African NGO. It is fully dynamic and responsive and with speed optimization on GTMetrix & Google speed test.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Shakeel A.
@ahmedshafiqqq
5,0 (8 përshtypje)
4,6
Avatari i Përdoruesit
Shakeel A.
@ahmedshafiqqq
5,0 (8 përshtypje)
4,6
Punësoni Shakeel A.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
psd to html
psd2cms
photoshop design
adobe illustrator
website design
wordpress
illustrator
psd to wordpress
adobe photoshop
animal & pet
9 qer 2021
Shakeel A.
@ahmedshafiqqq
5,0 (8 përshtypje)
4,6
Shakeel A.
@ahmedshafiqqq
5,0 (8 përshtypje)
4,6
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection