Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
rodrigomoran

Fan Art Wallpaper

Fan Art Wallpaper

Avatari i Përdoruesit
Rodrigo M.
@rodrigomoran
5,0 (15 përshtypje)
4,2
Avatari i Përdoruesit
Rodrigo M.
@rodrigomoran
5,0 (15 përshtypje)
4,2
4x3-1500072-anime.png4x3-1500072-anime.png
I present this wallpaper was created for an illustration contest, obtaining the first place and the cash prize, for museum gallery in Thailand

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Rodrigo M.
@rodrigomoran
5,0 (15 përshtypje)
4,2
Avatari i Përdoruesit
Rodrigo M.
@rodrigomoran
5,0 (15 përshtypje)
4,2
Punësoni Rodrigo M.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
illustrator
illustration
adobe illustrator
9 qer 2021

Më shumë nga Rodrigo M.

Imazhi i sendit të portofolit
Anime Style - Illustration
nga rodrigomoran
Rodrigo M.
@rodrigomoran
5,0 (15 përshtypje)
4,2
Rodrigo M.
@rodrigomoran
5,0 (15 përshtypje)
4,2
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection