Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
fiq5a69f88015841

The 80s Retro Ranch

The 80s Retro Ranch

Avatari i Përdoruesit
Faran I.
@fiq5a69f88015841
5,0 (135 përshtypje)
6,5
Avatari i Përdoruesit
Faran I.
@fiq5a69f88015841
5,0 (135 përshtypje)
6,5
4x3-1767057-logo-80s-tape-1.png4x3-1767057-logo-80s-tape-1.png
It was a unique experience for me to work on this logo as it was of Retro/ Classic style logo which i really like to work on. Employer of the said contest was really helpful.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Faran I.
@fiq5a69f88015841
5,0 (135 përshtypje)
6,5
Avatari i Përdoruesit
Faran I.
@fiq5a69f88015841
5,0 (135 përshtypje)
6,5
Punësoni Faran I.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
graphic design
logo design
music
logo
adobe illustrator
9 qer 2021
Faran I.
@fiq5a69f88015841
5,0 (135 përshtypje)
6,5
Faran I.
@fiq5a69f88015841
5,0 (135 përshtypje)
6,5
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection