Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
chrisbrendan

App Design - Biometric Enrollment

App Design - Biometric Enrollment

Avatari i Përdoruesit
Chris B.
@chrisbrendan
4,9 (25 përshtypje)
6,9
Avatari i Përdoruesit
Chris B.
@chrisbrendan
4,9 (25 përshtypje)
6,9
4x3-1539275-ui-design.png4x3-1539275-ui-design.png
Simple, clean and minimalist design to register users into the app. The screens are dark with accented orange gradients to create a sense of futurism.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Chris B.
@chrisbrendan
4,9 (25 përshtypje)
6,9
Avatari i Përdoruesit
Chris B.
@chrisbrendan
4,9 (25 përshtypje)
6,9
Punësoni Chris B.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
user experience design
app designer
user interface design
mobile
internet security
mobile app
ui design
ux design
adobe photoshop
minimalist
dark
ui ux designer
adobe xd
figma
9 qer 2021
Chris B.
@chrisbrendan
4,9 (25 përshtypje)
6,9
Chris B.
@chrisbrendan
4,9 (25 përshtypje)
6,9
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection