Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
taoussinegadi

Artwork Design

Artwork Design

Avatari i Përdoruesit
Taoussi B.
@taoussinegadi
4,9 (63 përshtypje)
5,9
Avatari i Përdoruesit
Taoussi B.
@taoussinegadi
4,9 (63 përshtypje)
5,9
4x3-1763001-car-illustration-1.png4x3-1763001-car-illustration-1.png
Artwork for Facebook Ads. Car illustration Designed with adobe photoshop, and Adobe illustrator, Thank you Freelancer For this opportunity.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Taoussi B.
@taoussinegadi
4,9 (63 përshtypje)
5,9
Avatari i Përdoruesit
Taoussi B.
@taoussinegadi
4,9 (63 përshtypje)
5,9
Punësoni Taoussi B.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
graphic design
ecommerce
illustration
adobe photoshop
adobe illustrator
3d modeling
9 qer 2021
Taoussi B.
@taoussinegadi
4,9 (63 përshtypje)
5,9
Taoussi B.
@taoussinegadi
4,9 (63 përshtypje)
5,9
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection