Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
medazizbkh

Clothing Logo

Clothing Logo

Avatari i Përdoruesit
Mohamed Aziz B.
@medazizbkh
4,9 (26 përshtypje)
5,2
Avatari i Përdoruesit
Mohamed Aziz B.
@medazizbkh
4,9 (26 përshtypje)
5,2
4x3-1198307-1.png4x3-1198307-1.png
original and unique logo design for hoodies brand , the logo is suitable to the company clothes' designs . All we care about is costumer's satisfaction

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Mohamed Aziz B.
@medazizbkh
4,9 (26 përshtypje)
5,2
Avatari i Përdoruesit
Mohamed Aziz B.
@medazizbkh
4,9 (26 përshtypje)
5,2
Punësoni Mohamed Aziz B.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
logo design
adobe illustrator
logo design and branding
9 qer 2021
Mohamed Aziz B.
@medazizbkh
4,9 (26 përshtypje)
5,2
Mohamed Aziz B.
@medazizbkh
4,9 (26 përshtypje)
5,2
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection