Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
rodrigomoran

Anime Style - Illustration

Anime Style - Illustration

Avatari i Përdoruesit
Rodrigo M.
@rodrigomoran
5,0 (15 përshtypje)
4,2
Avatari i Përdoruesit
Rodrigo M.
@rodrigomoran
5,0 (15 përshtypje)
4,2
4x3-1547118-sunglasses-girl.png4x3-1547118-sunglasses-girl.png
Drawing made based on a photo of the client, recreated in anime style in clip studio paint EX. using graphic board wacom intuos pro, do not hesitate to consult any type of photos

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Rodrigo M.
@rodrigomoran
5,0 (15 përshtypje)
4,2
Avatari i Përdoruesit
Rodrigo M.
@rodrigomoran
5,0 (15 përshtypje)
4,2
Punësoni Rodrigo M.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
illustrator
illustration
anime
grafica
clip studio
9 qer 2021

Më shumë nga Rodrigo M.

Imazhi i sendit të portofolit
Fan Art Wallpaper
nga rodrigomoran
Rodrigo M.
@rodrigomoran
5,0 (15 përshtypje)
4,2
Rodrigo M.
@rodrigomoran
5,0 (15 përshtypje)
4,2
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection