Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
jasongcorre

90's Anime Character - Illustration

90's Anime Character - Illustration

Avatari i Përdoruesit
Jason C.
@jasongcorre
5,0 (91 përshtypje)
7,2
Avatari i Përdoruesit
Jason C.
@jasongcorre
5,0 (91 përshtypje)
7,2
4x3-1766250-anime-character-gu.png4x3-1766250-anime-character-gu.png
This is the illustration I made for a contest. The contest holder requires a 90's anime character re-created as him. I made a charater from Yu Yu Hakusho.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Jason C.
@jasongcorre
5,0 (91 përshtypje)
7,2
Avatari i Përdoruesit
Jason C.
@jasongcorre
5,0 (91 përshtypje)
7,2
Punësoni Jason C.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
illustration
design
adobe photoshop
adobe illustrator
anime
9 qer 2021
Jason C.
@jasongcorre
5,0 (91 përshtypje)
7,2
Jason C.
@jasongcorre
5,0 (91 përshtypje)
7,2
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection