Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
RhSourav

Logo Design for PARTY STARTERS

Logo Design for PARTY STARTERS

Avatari i Përdoruesit
Rakibul Hasan S.
@RhSourav
5,0 (10 përshtypje)
3,6
Avatari i Përdoruesit
Rakibul Hasan S.
@RhSourav
5,0 (10 përshtypje)
3,6
4x3-1762561-skull-logo.png4x3-1762561-skull-logo.png
For this project, the client wanted a logo design for a new podcast and radio show called PARTY STARTERS. They wanted me to incorporate a skull with headphones in the design.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Rakibul Hasan S.
@RhSourav
5,0 (10 përshtypje)
3,6
Avatari i Përdoruesit
Rakibul Hasan S.
@RhSourav
5,0 (10 përshtypje)
3,6
Punësoni Rakibul Hasan S.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
photoshop
graphic design
music
adobe photoshop
podcast
black
skull
10 qer 2021
Rakibul Hasan S.
@RhSourav
5,0 (10 përshtypje)
3,6
Rakibul Hasan S.
@RhSourav
5,0 (10 përshtypje)
3,6
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection