Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
AQenawi

Gig Poster - Maurice

Gig Poster - Maurice

Avatari i Përdoruesit
Amr Q.
@AQenawi
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Avatari i Përdoruesit
Amr Q.
@AQenawi
0,0 (0 përshtypje)
0,0
4x3-showcase_i_101802.jpg4x3-showcase_i_101802.jpg
I have been making gig posters in Cairo for the past five years. This one is an Astronaut design for an event. Check out my portfolio to see more of my designs!

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Amr Q.
@AQenawi
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Avatari i Përdoruesit
Amr Q.
@AQenawi
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Punësoni Amr Q.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
illustration
adobe photoshop
adobe illustrator
pink
9 qer 2021
Amr Q.
@AQenawi
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Amr Q.
@AQenawi
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection