Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
jhepordo

T-shirt Design for Brofresco Merch

T-shirt Design for Brofresco Merch

Avatari i Përdoruesit
Jaypee L.
@jhepordo
5,0 (1 vlerësim)
1,6
Avatari i Përdoruesit
Jaypee L.
@jhepordo
5,0 (1 vlerësim)
1,6
4x3-564852-tshirt-bring-it-in.png4x3-564852-tshirt-bring-it-in.png
My client has a youtube channel with over 1,000,000 subscribers and wanted a cool design(s) for his merchandise! The target audience was 12-25 year old male gamers. His logo is 'Bring it In' and he would like some variation of it.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Jaypee L.
@jhepordo
5,0 (1 vlerësim)
1,6
Avatari i Përdoruesit
Jaypee L.
@jhepordo
5,0 (1 vlerësim)
1,6
Punësoni Jaypee L.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
photoshop
social media marketing
graphic design
youtube
tshirt design
tshirt
adobe photoshop
merch design
pink
10 qer 2021
Jaypee L.
@jhepordo
5,0 (1 vlerësim)
1,6
Jaypee L.
@jhepordo
5,0 (1 vlerësim)
1,6
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection