Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
arirushstudio

Ape Illustration

Ape Illustration

Avatari i Përdoruesit
Ari R.
@arirushstudio
4,9 (91 përshtypje)
6,7
Avatari i Përdoruesit
Ari R.
@arirushstudio
4,9 (91 përshtypje)
6,7
4x3-1764062-illustration-ape.png4x3-1764062-illustration-ape.png
This is my winning entry for a contest that I participated here in Freelancer.com. The contest holder wants a 12x14 illustration of an ape that looks similar to the images he provided.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Ari R.
@arirushstudio
4,9 (91 përshtypje)
6,7
Avatari i Përdoruesit
Ari R.
@arirushstudio
4,9 (91 përshtypje)
6,7
Punësoni Ari R.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
graphic design
illustration
design
adobe photoshop
adobe illustrator
9 qer 2021
Ari R.
@arirushstudio
4,9 (91 përshtypje)
6,7
Ari R.
@arirushstudio
4,9 (91 përshtypje)
6,7
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection