Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
salimbargam

Juice Bar | Logo Design

Juice Bar | Logo Design

Avatari i Përdoruesit
Salim B.
@salimbargam
4,9 (93 përshtypje)
7,4
Avatari i Përdoruesit
Salim B.
@salimbargam
4,9 (93 përshtypje)
7,4
4x3-1679199-juice-logo.png4x3-1679199-juice-logo.png
The contest holder needed help with a logo for a Juice bar in Tijuana, Baja California, Mexico called "Madre Tierra" with "Juice Bar" as the tagline. This is my winning entry.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Salim B.
@salimbargam
4,9 (93 përshtypje)
7,4
Avatari i Përdoruesit
Salim B.
@salimbargam
4,9 (93 përshtypje)
7,4
Punësoni Salim B.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
logo design
adobe photoshop
adobe illustrator
pink
orange
food & drink
9 qer 2021
Salim B.
@salimbargam
4,9 (93 përshtypje)
7,4
Salim B.
@salimbargam
4,9 (93 përshtypje)
7,4
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection