Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
basemcg

Flat Rock | Logo Design

Flat Rock | Logo Design

Avatari i Përdoruesit
Basem E.
@basemcg
5,0 (13 përshtypje)
6,3
Avatari i Përdoruesit
Basem E.
@basemcg
5,0 (13 përshtypje)
6,3
4x3-1292310_flat-rock.png4x3-1292310_flat-rock.png
This is a vintage style logo I made for a T-shirt Company called "Flat Rock Clothing Company". The contest holder stressed that If possible, I should include social media files for Facebook, Instagram and Pinterest

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Basem E.
@basemcg
5,0 (13 përshtypje)
6,3
Avatari i Përdoruesit
Basem E.
@basemcg
5,0 (13 përshtypje)
6,3
Punësoni Basem E.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
logo design
business
adobe indesign
t-shirt design
adobe photoshop
adobe illustrator
9 qer 2021
Basem E.
@basemcg
5,0 (13 përshtypje)
6,3
Basem E.
@basemcg
5,0 (13 përshtypje)
6,3
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection