Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
mdataur15

Custom Design - Furniture Website

Custom Design - Furniture Website

Avatari i Përdoruesit
Md. Ataur R.
@mdataur15
5,0 (2 përshtypje)
4,8
Avatari i Përdoruesit
Md. Ataur R.
@mdataur15
5,0 (2 përshtypje)
4,8
4x3-1652353-wood-furniture-web.png4x3-1652353-wood-furniture-web.png
For this project, I was asked to create a custom wood furniture website. These were my deliverables: - Home Page - Product Page - Profile Page

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Md. Ataur R.
@mdataur15
5,0 (2 përshtypje)
4,8
Avatari i Përdoruesit
Md. Ataur R.
@mdataur15
5,0 (2 përshtypje)
4,8
Punësoni Md. Ataur R.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
website design
photoshop
website development
adobe photoshop
furniture
brown
home furnishing
9 qer 2021
Md. Ataur R.
@mdataur15
5,0 (2 përshtypje)
4,8
Md. Ataur R.
@mdataur15
5,0 (2 përshtypje)
4,8
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection