Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
creativemz2004

Website Redesign

Website Redesign

Avatari i Përdoruesit
Mohammad A.
@creativemz2004
5,0 (21 përshtypje)
6,3
Avatari i Përdoruesit
Mohammad A.
@creativemz2004
5,0 (21 përshtypje)
6,3
4x3-1770769-website-design.png4x3-1770769-website-design.png
For this project, the client needed me to improve a design that he and his friend worked on. They wanted someone with an artistic skill to take the concepts and the rest of the design ready with added polish and creativity.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Mohammad A.
@creativemz2004
5,0 (21 përshtypje)
6,3
Avatari i Përdoruesit
Mohammad A.
@creativemz2004
5,0 (21 përshtypje)
6,3
Punësoni Mohammad A.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
css
html
website design
business
graphic design
website
redesigning
blue
9 qer 2021
Mohammad A.
@creativemz2004
5,0 (21 përshtypje)
6,3
Mohammad A.
@creativemz2004
5,0 (21 përshtypje)
6,3
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection