Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
nugrahanugraha

Pop Art | Illustration

Pop Art | Illustration

Avatari i Përdoruesit
Nugraha N.
@nugrahanugraha
4,9 (50 përshtypje)
6,3
Avatari i Përdoruesit
Nugraha N.
@nugrahanugraha
4,9 (50 përshtypje)
6,3
4x3-showcase_i_43135.jpg4x3-showcase_i_43135.jpg
This is a WPAP (Wedha's Pop Art Portraits) I made. This is a Cubist-inspired style of geometric pop art. It uses popping colors and geometric shapes to make up the portrait.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Nugraha N.
@nugrahanugraha
4,9 (50 përshtypje)
6,3
Avatari i Përdoruesit
Nugraha N.
@nugrahanugraha
4,9 (50 përshtypje)
6,3
Punësoni Nugraha N.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
drawing
illustration
design
adobe photoshop
adobe illustrator
female
pop art
girl
9 qer 2021
Nugraha N.
@nugrahanugraha
4,9 (50 përshtypje)
6,3
Nugraha N.
@nugrahanugraha
4,9 (50 përshtypje)
6,3
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection