Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
ponedellneeck

Sci-Fi Flying Machine

Sci-Fi Flying Machine

Avatari i Përdoruesit
Sava G.
@ponedellneeck
5,0 (3 përshtypje)
2,1
Avatari i Përdoruesit
Sava G.
@ponedellneeck
5,0 (3 përshtypje)
2,1
4x3-showcase_i_52183.jpg4x3-showcase_i_52183.jpg
This is a concept art I made to practice my skills in illustration. If you wish to see more of my designs, please check out my portfolio! Thanks!

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Sava G.
@ponedellneeck
5,0 (3 përshtypje)
2,1
Avatari i Përdoruesit
Sava G.
@ponedellneeck
5,0 (3 përshtypje)
2,1
Punësoni Sava G.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
illustration
design
adobe photoshop
adobe illustrator
scifi
space
space ship
9 qer 2021
Sava G.
@ponedellneeck
5,0 (3 përshtypje)
2,1
Sava G.
@ponedellneeck
5,0 (3 përshtypje)
2,1
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection