Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
devgrafizone

Modern UI/UX Redesign

Modern UI/UX Redesign

Avatari i Përdoruesit
Prem D.
@devgrafizone
5,0 (2 përshtypje)
1,7
Avatari i Përdoruesit
Prem D.
@devgrafizone
5,0 (2 përshtypje)
1,7
4x3-1764404-uiux-design.jpg4x3-1764404-uiux-design.jpg
For this project, the client wanted me to make a beautiful and modern UI/UX design for an existing page. They wanted the design to be immersive and colorful with front-end edit and the content of it should be well managed.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Prem D.
@devgrafizone
5,0 (2 përshtypje)
1,7
Avatari i Përdoruesit
Prem D.
@devgrafizone
5,0 (2 përshtypje)
1,7
Punësoni Prem D.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
html
photoshop
website design
graphic design
mobile
health
ui/ux
mobile app development
redesigning
blue
physical fitness
9 qer 2021
Prem D.
@devgrafizone
5,0 (2 përshtypje)
1,7
Prem D.
@devgrafizone
5,0 (2 përshtypje)
1,7
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection