Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
SabreToothVision

Coffee Cup Design

Coffee Cup Design

Avatari i Përdoruesit
Michael H.
@SabreToothVision
5,0 (45 përshtypje)
7,3
Avatari i Përdoruesit
Michael H.
@SabreToothVision
5,0 (45 përshtypje)
7,3
1781217-coffee-cup.png1781217-coffee-cup.png
This is my winning entry for a contest here in Freelancer! The contest holder only required that the colors be teal, black and white. This is one of the concepts I've submitted. Hope you like it!

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Michael H.
@SabreToothVision
5,0 (45 përshtypje)
7,3
Avatari i Përdoruesit
Michael H.
@SabreToothVision
5,0 (45 përshtypje)
7,3
Punësoni Michael H.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
package design
covers & packaging
design
adobe photoshop
adobe illustrator
coffee
food & drink
coffee cup
10 qer 2021
Michael H.
@SabreToothVision
5,0 (45 përshtypje)
7,3
Michael H.
@SabreToothVision
5,0 (45 përshtypje)
7,3
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection