Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
weworkstudios

Workbook Cover

Workbook Cover

Avatari i Përdoruesit
Shayan S.
@weworkstudios
5,0 (11 përshtypje)
5,1
Avatari i Përdoruesit
Shayan S.
@weworkstudios
5,0 (11 përshtypje)
5,1
1774638-books-1.jpg1774638-books-1.jpg
This is my winning design for a contest that requires a workbook cover for a series of courses on talent and workforce development topics. The contest holder stressed that he doesn't want a boring design, hence this concept.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Shayan S.
@weworkstudios
5,0 (11 përshtypje)
5,1
Avatari i Përdoruesit
Shayan S.
@weworkstudios
5,0 (11 përshtypje)
5,1
Punësoni Shayan S.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
covers & packaging
package design
learner workbook
cover
education
adobe photoshop
adobe illustrator
book cover
10 qer 2021
Shayan S.
@weworkstudios
5,0 (11 përshtypje)
5,1
Shayan S.
@weworkstudios
5,0 (11 përshtypje)
5,1
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection