Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
MubarakHossein

Blogger Template

Blogger Template

Avatari i Përdoruesit
Mubarak H.
@MubarakHossein
5,0 (1 vlerësim)
1,4
Avatari i Përdoruesit
Mubarak H.
@MubarakHossein
5,0 (1 vlerësim)
1,4
1791462-blogger.png1791462-blogger.png
For this project, the client was looking for a new design for their blogger website: theblackbaysolutions.blogspot.com They asked me to provide a fully implemented blogger template and I was able to deliver the work excellently.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Mubarak H.
@MubarakHossein
5,0 (1 vlerësim)
1,4
Avatari i Përdoruesit
Mubarak H.
@MubarakHossein
5,0 (1 vlerësim)
1,4
Punësoni Mubarak H.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
css
wordpress
html
writing
website design
blog design
website
wordpress template
pink
15 qer 2021
Mubarak H.
@MubarakHossein
5,0 (1 vlerësim)
1,4
Mubarak H.
@MubarakHossein
5,0 (1 vlerësim)
1,4
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection