Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
majadzunja45

Air Conditioning Website

Air Conditioning Website

M
Maja D.
@majadzunja45
4,8 (1 vlerësim)
2,5
M
Maja D.
@majadzunja45
4,8 (1 vlerësim)
2,5
1796271-aircon-2.png1796271-aircon-2.png
The client owns an air conditioning business which installs split system air conditioning units and completes services and coil cleaning of split system air conditioning units. They asked me to create a 3-page website design for this project.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

M
Maja D.
@majadzunja45
4,8 (1 vlerësim)
2,5
M
Maja D.
@majadzunja45
4,8 (1 vlerësim)
2,5
Punësoni Maja D.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
php
website design
graphic design
html
advertisement design
electronics
wordpress
online business
home furnishing
9 qer 2021
Maja D.
@majadzunja45
4,8 (1 vlerësim)
2,5
Maja D.
@majadzunja45
4,8 (1 vlerësim)
2,5
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection