Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
taposmukherjee25

WordPress Development

WordPress Development

Avatari i Përdoruesit
Tapos M.
@taposmukherjee25
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Avatari i Përdoruesit
Tapos M.
@taposmukherjee25
0,0 (0 përshtypje)
0,0
1795584-ipswich-store.png1795584-ipswich-store.png
For this project, the client wanted an expert to make changes to their WordPress store: www.ipswich-store.com I was able to deliver the changes they wanted and they were pretty satisfied with my work.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Tapos M.
@taposmukherjee25
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Avatari i Përdoruesit
Tapos M.
@taposmukherjee25
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Punësoni Tapos M.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
website design
wordpress
php
css
html
fashion
wordpress development
15 qer 2021
Tapos M.
@taposmukherjee25
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Tapos M.
@taposmukherjee25
0,0 (0 përshtypje)
0,0
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection