Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
urfi

Mockups for E-commerce Site

Mockups for E-commerce Site

Avatari i Përdoruesit
Irfan A.
@urfi
4,6 (25 përshtypje)
6,2
Avatari i Përdoruesit
Irfan A.
@urfi
4,6 (25 përshtypje)
6,2
1796413-metrade-packaging-1.png1796413-metrade-packaging-1.png
For this project, the client would like to make new designs for each section, of their website: http://bwsproduction.com/metrade/ They will need the mockup files to integrate in their site. They also attached their logo. They wanted to make it into something dynamic and modern.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Irfan A.
@urfi
4,6 (25 përshtypje)
6,2
Avatari i Përdoruesit
Irfan A.
@urfi
4,6 (25 përshtypje)
6,2
Punësoni Irfan A.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
php
website design
graphic design
logo design
wordpress
ecommerce
website development
15 qer 2021
Irfan A.
@urfi
4,6 (25 përshtypje)
6,2
Irfan A.
@urfi
4,6 (25 përshtypje)
6,2
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection