Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
AmaniHaki

Mockup Design for a Food Website

Mockup Design for a Food Website

Avatari i Përdoruesit
Amani H.
@AmaniHaki
4,7 (7 përshtypje)
4,8
Avatari i Përdoruesit
Amani H.
@AmaniHaki
4,7 (7 përshtypje)
4,8
1813429-food-1.png1813429-food-1.png
The client needed a mockup for their food website. They want the design to be similar to the magazine ads they have provided. They want it simple, focused on the food and modern.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Amani H.
@AmaniHaki
4,7 (7 përshtypje)
4,8
Avatari i Përdoruesit
Amani H.
@AmaniHaki
4,7 (7 përshtypje)
4,8
Punësoni Amani H.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
website design
php
html
wordpress
user interface / ia
food
simple
modern
black
food website
yellow
15 qer 2021
Amani H.
@AmaniHaki
4,7 (7 përshtypje)
4,8
Amani H.
@AmaniHaki
4,7 (7 përshtypje)
4,8
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection