Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
yafimridha

Honey Hang Tag Design

Honey Hang Tag Design

Avatari i Përdoruesit
Yafi Mridha S.
@yafimridha
5,0 (146 përshtypje)
6,9
Avatari i Përdoruesit
Yafi Mridha S.
@yafimridha
5,0 (146 përshtypje)
6,9
1731243-tag-honey-farm.jpg1731243-tag-honey-farm.jpg
The employer needed a rustic, artistic design for a hang tag design that will be used on honey products. This is my winning entry. Its size is 2' x 3.5" with a 1/4 inch diameter hanging hole.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Yafi Mridha S.
@yafimridha
5,0 (146 përshtypje)
6,9
Avatari i Përdoruesit
Yafi Mridha S.
@yafimridha
5,0 (146 përshtypje)
6,9
Punësoni Yafi Mridha S.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
covers & packaging
package design
adobe photoshop
adobe illustrator
food delivery
hang tag
honey
food & drink
10 qer 2021
Yafi Mridha S.
@yafimridha
5,0 (146 përshtypje)
6,9
Yafi Mridha S.
@yafimridha
5,0 (146 përshtypje)
6,9
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection