Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
vctrprd

Premium Coffee | Package Design

Premium Coffee | Package Design

Avatari i Përdoruesit
Victoria P.
@vctrprd
5,0 (1 vlerësim)
2,5
Avatari i Përdoruesit
Victoria P.
@vctrprd
5,0 (1 vlerësim)
2,5
1803851-gybo-coffee.jpg1803851-gybo-coffee.jpg
This is my winning entry for a contest that requires redesigning of packaging for premium coffee. They required a simple and minimalist design for the box that includes modern colors.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Victoria P.
@vctrprd
5,0 (1 vlerësim)
2,5
Avatari i Përdoruesit
Victoria P.
@vctrprd
5,0 (1 vlerësim)
2,5
Punësoni Victoria P.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
covers & packaging
package design
adobe photoshop
adobe illustrator
covers and packaging
coffee
food & drink
10 qer 2021
Victoria P.
@vctrprd
5,0 (1 vlerësim)
2,5
Victoria P.
@vctrprd
5,0 (1 vlerësim)
2,5
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection