Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
EdgarxTrejo

Lush Rush | Beer Can Design

Lush Rush | Beer Can Design

Avatari i Përdoruesit
Edgar T.
@EdgarxTrejo
5,0 (53 përshtypje)
6,5
Avatari i Përdoruesit
Edgar T.
@EdgarxTrejo
5,0 (53 përshtypje)
6,5
1788695-beer-green.jpg1788695-beer-green.jpg
The employer only required that the main color should be green, and that it complies with the regulations in Australia. The product design vibe should be of American Traditional Tattoo, and that the file, including its colors and fonts are editable. Hence this winning design.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Edgar T.
@EdgarxTrejo
5,0 (53 përshtypje)
6,5
Avatari i Përdoruesit
Edgar T.
@EdgarxTrejo
5,0 (53 përshtypje)
6,5
Punësoni Edgar T.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
package design
covers & packaging
green
adobe photoshop
adobe illustrator
food & drink
10 qer 2021
Edgar T.
@EdgarxTrejo
5,0 (53 përshtypje)
6,5
Edgar T.
@EdgarxTrejo
5,0 (53 përshtypje)
6,5
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection