Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
mnislamsaju2

Build a Coaching Website

Build a Coaching Website

Avatari i Përdoruesit
Md. Najmul Islam S.
@mnislamsaju2
4,9 (19 përshtypje)
5,9
Avatari i Përdoruesit
Md. Najmul Islam S.
@mnislamsaju2
4,9 (19 përshtypje)
5,9
1815089-life-coach.jpg1815089-life-coach.jpg
The client wanted a website for their online business: NLP coaching. They need the design and WP responsive in website desktop and in mobile.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Md. Najmul Islam S.
@mnislamsaju2
4,9 (19 përshtypje)
5,9
Avatari i Përdoruesit
Md. Najmul Islam S.
@mnislamsaju2
4,9 (19 përshtypje)
5,9
Punësoni Md. Najmul Islam S.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
website design
photoshop
wordpress
translation
education
blue
15 qer 2021
Md. Najmul Islam S.
@mnislamsaju2
4,9 (19 përshtypje)
5,9
Md. Najmul Islam S.
@mnislamsaju2
4,9 (19 përshtypje)
5,9
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection