Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
angellopez1

Wine | Kaiser

Wine | Kaiser

Avatari i Përdoruesit
Angel L.
@angellopez1
4,8 (24 përshtypje)
6,9
Avatari i Përdoruesit
Angel L.
@angellopez1
4,8 (24 përshtypje)
6,9
1795473-wine-kaiser.jpg1795473-wine-kaiser.jpg
Contest holder required a modern and classy design for a wine label. Wine's name is Kaiser, and has no logo so I have to work on things related to wine, like grapes or vine leaves.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Angel L.
@angellopez1
4,8 (24 përshtypje)
6,9
Avatari i Përdoruesit
Angel L.
@angellopez1
4,8 (24 përshtypje)
6,9
Punësoni Angel L.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
package design
covers & packaging
adobe photoshop
adobe illustrator
food & drink
10 qer 2021
Angel L.
@angellopez1
4,8 (24 përshtypje)
6,9
Angel L.
@angellopez1
4,8 (24 përshtypje)
6,9
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection