Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
webninjaz

Homepage Mockup - Life Insurance Co.

Homepage Mockup - Life Insurance Co.

Avatari i Përdoruesit
WebNinjaz
@webninjaz
4,9 (46 përshtypje)
7,1
Avatari i Përdoruesit
WebNinjaz
@webninjaz
4,9 (46 përshtypje)
7,1
1817900-medicare.jpg1817900-medicare.jpg
The client needed a full-width layout. The color palette for the design was attached in this project. They wanted me to use Bigstock for photos. Deliverables: Nav: Home, About Us, Services, Contact Socials: Facebook, Google, LinkedIn

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
WebNinjaz
@webninjaz
4,9 (46 përshtypje)
7,1
Avatari i Përdoruesit
WebNinjaz
@webninjaz
4,9 (46 përshtypje)
7,1
Punësoni WebNinjaz
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
graphic design
html
photoshop
website design
wordpress
user interface / ia
medical
insurance
website mockup
company website
15 qer 2021
WebNinjaz
@webninjaz
4,9 (46 përshtypje)
7,1
WebNinjaz
@webninjaz
4,9 (46 përshtypje)
7,1
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection