Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
cutterman

Clay Mask | Package Design

Clay Mask | Package Design

Avatari i Përdoruesit
Agus A.
@cutterman
5,0 (11 përshtypje)
6,0
Avatari i Përdoruesit
Agus A.
@cutterman
5,0 (11 përshtypje)
6,0
1534231-clay-body.jpg1534231-clay-body.jpg
Contest holder required a packaging design for a pink and charcoal clay mask. These are Australian-made skincare and vegan, cruelty-free products.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Agus A.
@cutterman
5,0 (11 përshtypje)
6,0
Avatari i Përdoruesit
Agus A.
@cutterman
5,0 (11 përshtypje)
6,0
Punësoni Agus A.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
package design
adobe photoshop
adobe illustrator
black
pink
cosmetics & beauty
10 qer 2021
Agus A.
@cutterman
5,0 (11 përshtypje)
6,0
Agus A.
@cutterman
5,0 (11 përshtypje)
6,0
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection