Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
Ilmarcolino

Letterbox | Product Design

Letterbox | Product Design

Avatari i Përdoruesit
Marco L.
@Ilmarcolino
5,0 (4 përshtypje)
6,4
Avatari i Përdoruesit
Marco L.
@Ilmarcolino
5,0 (4 përshtypje)
6,4
1780261-letterbox.jpg1780261-letterbox.jpg
Employer wanted an elegant, exclusive, minimalist design of a letterbox. It has to be free-standing or placed in a wall. It can be from stainless steel, combined with acrylic glass elements. The glass can be black, white or grey. This is the design I came up with.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Marco L.
@Ilmarcolino
5,0 (4 përshtypje)
6,4
Avatari i Përdoruesit
Marco L.
@Ilmarcolino
5,0 (4 përshtypje)
6,4
Punësoni Marco L.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
product design
adobe photoshop
adobe illustrator
black
letterbox
10 qer 2021
Marco L.
@Ilmarcolino
5,0 (4 përshtypje)
6,4
Marco L.
@Ilmarcolino
5,0 (4 përshtypje)
6,4
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection