Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
stoth

Drone in Box

Drone in Box

Avatari i Përdoruesit
Stefan T.
@stoth
4,9 (40 përshtypje)
6,7
Avatari i Përdoruesit
Stefan T.
@stoth
4,9 (40 përshtypje)
6,7
1817648-drone-in-box.jpg1817648-drone-in-box.jpg
This is my winning design for a drone here in Freelancer.com. The employer wanted to develop a proof of concept automated drone which resides in a housing/box for charging/data upload/command and control.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Stefan T.
@stoth
4,9 (40 përshtypje)
6,7
Avatari i Përdoruesit
Stefan T.
@stoth
4,9 (40 përshtypje)
6,7
Punësoni Stefan T.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
product design
adobe photoshop
adobe illustrator
drone
fusion360
10 qer 2021
Stefan T.
@stoth
4,9 (40 përshtypje)
6,7
Stefan T.
@stoth
4,9 (40 përshtypje)
6,7
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection