Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
cihanbige

3D Decorative Tile | Product Design

3D Decorative Tile | Product Design

Avatari i Përdoruesit
Cihan B.
@cihanbige
5,0 (12 përshtypje)
5,7
Avatari i Përdoruesit
Cihan B.
@cihanbige
5,0 (12 përshtypje)
5,7
1791948-wall-tiles.jpg1791948-wall-tiles.jpg
The contest holder was looking for a decorative 3D wall tiles made of concrete. It has to be fresh, and not just a redone model that can be found on the Internet. This is my winning entry. :)

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Cihan B.
@cihanbige
5,0 (12 përshtypje)
5,7
Avatari i Përdoruesit
Cihan B.
@cihanbige
5,0 (12 përshtypje)
5,7
Punësoni Cihan B.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
product design
adobe photoshop
adobe illustrator
fusion360
10 qer 2021
Cihan B.
@cihanbige
5,0 (12 përshtypje)
5,7
Cihan B.
@cihanbige
5,0 (12 përshtypje)
5,7
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection