Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
gane32810

Security Product Design

Security Product Design

Avatari i Përdoruesit
Chandru G.
@gane32810
5,0 (81 përshtypje)
7,4
Avatari i Përdoruesit
Chandru G.
@gane32810
5,0 (81 përshtypje)
7,4
1796263-hub.jpg1796263-hub.jpg
This is my winning entry on a contest which requires a new Internet security product for homes and small businesses. The product has to have a wireless and wired connectivity.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Chandru G.
@gane32810
5,0 (81 përshtypje)
7,4
Avatari i Përdoruesit
Chandru G.
@gane32810
5,0 (81 përshtypje)
7,4
Punësoni Chandru G.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
product design
adobe photoshop
sketch
10 qer 2021
Chandru G.
@gane32810
5,0 (81 përshtypje)
7,4
Chandru G.
@gane32810
5,0 (81 përshtypje)
7,4
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection