Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
YigitC

Watch | Product Design

Watch | Product Design

Avatari i Përdoruesit
Ali Yigithan C.
@YigitC
4,9 (5 përshtypje)
4,0
Avatari i Përdoruesit
Ali Yigithan C.
@YigitC
4,9 (5 përshtypje)
4,0
1771068-watch-elderly.jpg1771068-watch-elderly.jpg
The employer was looking to create male and female smartwatches for the elderly as a means of using them a safety tracking device. He needed a product design which would have one or two buttons maximum and an easy to read screen that is switchable from analogue to digital. This is my design for it.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Ali Yigithan C.
@YigitC
4,9 (5 përshtypje)
4,0
Avatari i Përdoruesit
Ali Yigithan C.
@YigitC
4,9 (5 përshtypje)
4,0
Punësoni Ali Yigithan C.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
product design
adobe photoshop
adobe illustrator
watch
10 qer 2021
Ali Yigithan C.
@YigitC
4,9 (5 përshtypje)
4,0
Ali Yigithan C.
@YigitC
4,9 (5 përshtypje)
4,0
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection