Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
AmroSuliman

Jewelry Case | Product Design

Jewelry Case | Product Design

Avatari i Përdoruesit
AmroSuliman
4,9 (38 përshtypje)
7,0
Avatari i Përdoruesit
AmroSuliman
4,9 (38 përshtypje)
7,0
1810557-jewellery-case-1.jpg1810557-jewellery-case-1.jpg
The employer wanted an elegant design that acts as the holder of the jewelry that symbolizes the love that remains between two people, even after separation. It should act as a shrine or tribute to people that the customer is missing and has a bond with.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
AmroSuliman
4,9 (38 përshtypje)
7,0
Avatari i Përdoruesit
AmroSuliman
4,9 (38 përshtypje)
7,0
Punësoni AmroSuliman
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
covers & packaging
product design
3ds max
adobe photoshop
adobe illustrator
black
fusion360
jewelry case
10 qer 2021
AmroSuliman
4,9 (38 përshtypje)
7,0
AmroSuliman
4,9 (38 përshtypje)
7,0
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection