Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
sivap0890

PCB Housing

PCB Housing

Avatari i Përdoruesit
Siva P.
@sivap0890
5,0 (1 vlerësim)
4,3
Avatari i Përdoruesit
Siva P.
@sivap0890
5,0 (1 vlerësim)
4,3
1780417-pcb-housing.jpg1780417-pcb-housing.jpg
The contest holder wanted to a 3D module for PCB Housing. It has to have a link to power bank, and should power the PCB with a USB cable. The power bank should have a place under the PCB for easy connection.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Siva P.
@sivap0890
5,0 (1 vlerësim)
4,3
Avatari i Përdoruesit
Siva P.
@sivap0890
5,0 (1 vlerësim)
4,3
Punësoni Siva P.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
product design
pcb layout
unity 3d
3ds max
adobe photoshop
adobe illustrator
pcb design
fusion360
10 qer 2021
Siva P.
@sivap0890
5,0 (1 vlerësim)
4,3
Siva P.
@sivap0890
5,0 (1 vlerësim)
4,3
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection