Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt
Shtëpi
Freelancer-a
unitdesignstudio

Cell Phone Pouch | 3D

Cell Phone Pouch | 3D

Avatari i Përdoruesit
Ashish K.
@unitdesignstudio
4,5 (6 përshtypje)
4,7
Avatari i Përdoruesit
Ashish K.
@unitdesignstudio
4,5 (6 përshtypje)
4,7
1735908-phone-pouch.jpg1735908-phone-pouch.jpg
This is a 3D rendering I made for a contest here in Freelancer.com. The contest holder required a 3D rendering of his amazon product, which is a cell phone pouch. This was my winning entry.

Ju pëlqen çfarë shikoni?

Avatari i Përdoruesit
Ashish K.
@unitdesignstudio
4,5 (6 përshtypje)
4,7
Avatari i Përdoruesit
Ashish K.
@unitdesignstudio
4,5 (6 përshtypje)
4,7
Punësoni Ashish K.
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
3d rendering
3d modelling
3d design
product design
unity 3d
3ds max
adobe photoshop
adobe illustrator
cell phones, pdas, and pagers
9 qer 2021
Ashish K.
@unitdesignstudio
4,5 (6 përshtypje)
4,7
Ashish K.
@unitdesignstudio
4,5 (6 përshtypje)
4,7
Punësoni
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection